Gümüş Kaplama Etkisi Veren Boya

Gümüş Kaplama Etkisi Veren Boya

(GBOY-1006)
Toplam Stok Adedi : 100
0,00
Fiyat : 147,50 TL(KDV Dahil)
Telefonla Sipariş
Tavsiye Et

MARKASI: RUST - OLEUM

MENŞEİİ: İNGİLTERE

KULLANIM ALANI: AÇIK VE KAPALIALAN METAL, TAŞ ,SERAMİK VE AHŞAP YÜZEYLER

KAPASİTE: 400 ML

 

KULLANIM: YÜKSEK KALİTELİ,AŞINMAYA DAYANIKLI, GENİŞ BİR KULLANIM ALANI OLAN VE DEĞİŞİK YÜZEYLERYARATMANIZI SAĞLAYACAK, SPREY BOYADIR. GALVANİZE METAL VE GENEL OLARAK 90 C?SICAKLIKTA OLAN YÜZEYLERDE KULLANMAYIN. SICAKLIK 10 - 32 C? ARASI VE BAĞIL NEM% 85 İKEN KULLANIN.

ÖN HAZIRLIK: BOYANACAK YÜZEYİNÜZERİNDE YAĞ, ESKİ BOYA, TOZ VE PAS OLMADIĞINDAN EMİN OLUN, VARSA TEMİZLEYİN.GERELİ DURUMLARDA, AHŞAP VE PLASTİK YÜZEYLER İÇİN BİR BOYA TUTUCU ÖZELLİĞİ OLANBOYA İLE BİR ALT BOYAMA YAPIN. KULLANMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE BOYANIZIN RENGİNİ SONKEZ KONTROL EDİN. BOYAMA BAŞLAMADAN ÖNCE BOYANIN YAKIN ÇEVRESİNİ BOYAMAMASIİÇİN GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALIN.

UYGULAMA: BOYAMAYA BAŞLAMADANÖNCE BOYANIZI 1 DAKİKA BOYUNCA SALLAYIN VE İÇİNDEKİ TOPUN RAHATLIKLA HAREKETEDEBİLDİĞİNDEN EMİN OLUN. BOYAMA SIRASINDA DA SALLAMA İŞLEMİNE ARALIKLARLADEVAM EDİN. EN İYİ SONUÇ İÇİN BOYA KUTUSU İLE BOYADIĞINIZ YÜZEY ARASINDAKİMESAFEYİ AYNI TUTUN VE BOYAMA SIRASINDA HAREKETLERİNİZİN AYNI HIZDA OLMASNADİKKAT EDİN. TÜM YÜZEYİ HAFİFÇE BOYADIKTAN SONRA 1 SAAT BEKLEYİN VE BİR KATDAHA ATIN.

 

TEMİZLEME: BOYAMA BİTTİKTEN SONRABOYA KUTUNUZU TERS ÇEVİRİN VE MEMENİN TEMİZLENMESİ İÇİN 2 - 3 SANİYE SPREYEBASIN.

 

KURUMA: 30 DAKİKA SONRA KURUMAYABAŞLAYACAKTIR. TAM KURUMA 24 SAAT SONRA OLACAKTIR. GEREKİYORSA AYNI YÜZEYE 1SAAT VEYA 24 SAAT SONRA BİR KAT DAHA ATABİLİRSİNİZ.

KAPASİTE: BİR KUTU BOYA ZEMİNÖZELLİKLERİ VE BOYAYI KULLANMA YOĞUNLUĞUNUZA BAĞLI OLARAK 08 - 1.2 M² ALANBOYAYACAKTIR.

 

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ: . GALVANİZEMETAL VE GENEL OLARAK 90 C? SICAKLIKTA OLAN YÜZEYLERDE KULLANMAYIN. SICAKLIK 10- 32 C? ARASI VE BAĞIL NEM % 85 İKEN KULLANIN. KURŞUN İÇEREBİLEN AHŞAP VE METALZEMİNLERDE KULLANMAYIN. BOYAMA YAPARKEN BİR BOYA MASKESİ TAKIN.