Rustik Demir Etkisi Veren Boya (GBOY-1004)

0,00
Fiyat : 147,50 TL(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 100
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

MARKASI: RUST - OLEUM

MENŞEİİ: İNGİLTERE

KULLANIM ALANI: AÇIK VE KAPALI ALAN METAL, TAŞ ,SERAMİK VE AHŞAP YÜZEYLER

KAPASİTE: 400 ML

 

KULLANIM: YÜKSEK KALİTELİ, AŞINMAYA DAYANIKLI, GENİŞ BİR KULLANIM ALANI OLAN VE DEĞİŞİK YÜZEYLER YARATMANIZI SAĞLAYACAK, SPREY BOYADIR. GALVANİZE METAL VE GENEL OLARAK 90 C? SICAKLIKTA OLAN YÜZEYLERDE KULLANMAYIN. SICAKLIK 10 - 32 C? ARASI VE BAĞIL NEM % 85 İKEN KULLANIN.

ÖN HAZIRLIK: BOYANACAK YÜZEYİN ÜZERİNDE YAĞ, ESKİ BOYA, TOZ VE PAS OLMADIĞINDAN EMİN OLUN, VARSA TEMİZLEYİN. GERELİ DURUMLARDA, AHŞAP VE PLASTİK YÜZEYLER İÇİN BİR BOYA TUTUCU ÖZELLİĞİ OLAN BOYA İLE BİR ALT BOYAMA YAPIN. KULLANMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE BOYANIZIN RENGİNİ SON KEZ KONTROL EDİN. BOYAMA BAŞLAMADAN ÖNCE BOYANIN YAKIN ÇEVRESİNİ BOYAMAMASI İÇİN GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALIN.

UYGULAMA: BOYAMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE BOYANIZI 1 DAKİKA BOYUNCA SALLAYIN VE İÇİNDEKİ TOPUN RAHATLIKLA HAREKET EDEBİLDİĞİNDEN EMİN OLUN. BOYAMA SIRASINDA DA SALLAMA İŞLEMİNE ARALIKLARLA DEVAM EDİN. EN İYİ SONUÇ İÇİN BOYA KUTUSU İLE BOYADIĞINIZ YÜZEY ARASINDAKİ MESAFEYİ AYNI TUTUN VE BOYAMA SIRASINDA HAREKETLERİNİZİN AYNI HIZDA OLMASNA DİKKAT EDİN. TÜM YÜZEYİ HAFİFÇE BOYADIKTAN SONRA 1 SAAT BEKLEYİN VE BİR KAT DAHA ATIN.

 

TEMİZLEME: BOYAMA BİTTİKTEN SONRA BOYA KUTUNUZU TERS ÇEVİRİN VE MEMENİN TEMİZLENMESİ İÇİN 2 - 3 SANİYE SPREYE BASIN.

 

KURUMA: 30 DAKİKA SONRA KURUMAYA BAŞLAYACAKTIR. TAM KURUMA 24 SAAT SONRA OLACAKTIR. GEREKİYORSA AYNI YÜZEYE 1 SAAT VEYA 24 SAAT SONRA BİR KAT DAHA ATABİLİRSİNİZ.

KAPASİTE: BİR KUTU BOYA ZEMİN ÖZELLİKLERİ VE BOYAYI KULLANMA YOĞUNLUĞUNUZA BAĞLI OLARAK 08 - 1.2 M² ALAN BOYAYACAKTIR.

 

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ: . GALVANİZE METAL VE GENEL OLARAK 90 C? SICAKLIKTA OLAN YÜZEYLERDE KULLANMAYIN. SICAKLIK 10 - 32 C? ARASI VE BAĞIL NEM % 85 İKEN KULLANIN. KURŞUN İÇEREBİLEN AHŞAP VE METAL ZEMİNLERDE KULLANMAYIN. BOYAMA YAPARKEN BİR BOYA MASKESİ TAKIN.